Renault Megane

3,800EUR

Renault Megane , половен автомобил, седан

100,000 km
2006 година
1,461 cm/3
78 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сребрена, металик


Контакт

Renault Megane во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 076 / 290 290

Испрати e-mail

Renault Megane по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...