Chevrolet Kalos 1.2

2,000EUR

Chevrolet Kalos 1.2, половен автомобил, хечбек

80,000 km
2005 година
1,200 cm/3
49 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Нагодување на волан, Радио / CD
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

Kolata e kupena od salon vo mkd istata e vo odlicna sostojba 80000km pominati redovni servisi praveni na vreme.

Контакт

Chevrolet Kalos 1.2 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 383 382

Испрати e-mail

Chevrolet Kalos по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...