Mercedes-Benz A 190 1.9/ 125Ks

1,750EUR

Mercedes-Benz A 190 1.9/ 125Ks, половен автомобил, хечбек

230,000 km
2000 година
1,989 cm/3
125 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
бордо


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Кожен салон, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Atestiran plin Avtomatska klima(raboti perfektno) elektrika na site prozori 16-ki aluminiumski bandazi podesuvanje i greaci na retrovizori, Parktronic senzori kozni sedista zatemneti stakla besprekorno ozvucuvanje + subwoofer fabricki ABS SRS Sistem protiv prolizguvanje maglenki napred i pozadi registriran do noemvri 2019 Zelen karton 2000 godina BEZ ZAMENI Sega e promeneto: - Lamela, Potisna i Druk lager, - Vodna pumpa + kaish -Svekici -sredena prednica - promeneti grizgaljki za gorivo - promeneta bobina Voziloto vozi mnogu ubavo, ekonomicno e i brzo. 078/282-440

Контакт

Mercedes-Benz A 190 1.9/ 125Ks во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 282 440

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...