Mercedes-Benz Vaneo vaneo 1.7 CDI

3,800EUR

Mercedes-Benz Vaneo vaneo 1.7 CDI, половен автомобил, комби / караван

256,000 km
2005 година
1,700 cm/3
91 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Трет ред на седишта

Дополнителна информација

Mercedes vaneo 1.7 cdi 91hp registrirano do 4 mesec 2020 realna kilometraza so 7 sedista

Контакт

Mercedes-Benz Vaneo vaneo 1.7 CDI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 407 985

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...