Peugeot 307 2.0HDI

2,700EUR

Peugeot 307 2.0HDI, половен автомобил, хечбек

213,000 km
2003 година
2,000 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Климатизирана остава

Дополнителна информација

ПРОДАВАМ Peugeot 307 2.0HDI - 66kw - 90ks - 2003 година. Од ОПРЕМА поседува: - Борд компјутер - Климатроник - ABS - Електрика на предни прозори - Електрика на ретровизори - Заменети ребраст и клинест каиш, филтри и уље - Алуминиумски бандажи 15ки со 2 летни и 2М+S гуми. - Регистрирано до Јули 2019 година. Во одлична состојба и редовно сервисирано. Контакт: Александар 078/274-367

Контакт

Peugeot 307 2.0HDI во Македонски Брод
Локација: Македонски Брод

Приватно лице
Телефон: 078 / 274 367

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...