Hyundai i10 1.2

3,700EUR

Hyundai i10 1.2, половен автомобил, лимузина

2,838 km
2009 година
1,248 cm/3
78 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
беж


Дополнителна информација

Автомобилот е како од салон (се уште мириса на салон). Прв сопственик (купен е од продажниот салон на Хјундаи во Скопје). Километражата, колку и да делува неверојатно - 2838. Во автомобилот никогаш не е пушено, не е возен надвор од Скопје. Повелете на лице-место да се уверите. Целокупната документација е изрегулирана.

Контакт

Hyundai i10 1.2 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 072 / 320 816

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...