Hyundai i10 1.1

3,500EUR

Hyundai i10 1.1, половен автомобил, хечбек

100,000 km
2008 година
1,083 cm/3
64 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Патен компјутер

Дополнителна информација

Se prodava mal i kompakten avtomobil Huundai I10. Vo izvrsna sostojba. Idealen kako za pocetnici taka i za profesionalci :). Odlicen za gradski guzvi, otvoren pat. So kolata se dobiva i set novi letni i zimski gumi.

Контакт

Hyundai i10 1.1 во Крива Паланка
Локација: Крива Паланка

Приватно лице
Телефон: 071 / 267 202

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...