Renault Modus 1.5-dci

2,700EUR

Renault Modus 1.5-dci, половен автомобил, хечбек

180,000 km
2006 година
1,500 cm/3
68 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Патен компјутер, Сервисна книшка

Дополнителна информација

RENAULT MODUS 1.5-DCI 50kw./68ks...2006/2005g...1BOJA...FULL-OPREMA KLIMA-raboti...BORD KOMPJUTER...ABS...SRS...AIRBAG...CD SO KOMANDI NA VOLAN...EL.STAKLA...EL.RETROVIZORI...EL.FAROVI...PODESUVANJE SEDISTA I VOLAN.....SERVISNA KNISKA......sredeni dok. do registracija.....VO CENATA SPAGA I REGISTRACIJA........078/272.333

Контакт

Renault Modus 1.5-dci во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 272 333

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...