Fiat Grande Punto 1.4 Dynamic

2,800EUR

Fiat Grande Punto 1.4 Dynamic, половен автомобил, хечбек

79,000 km
2006 година
1,400 cm/3
75 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Темпомат

Дополнителна информација

Fiat Grande Punto 2006 година, 1.4 мотор Еуро4. Боја - небесно сина металик, Опрема - клима, Борд компјутер, електрика на прозори, подесување на волан, 2 Аирбега, електрика на ретровизори, централно, серво, озвучување, затемнети стакла, комплет голем сервис (сет каиши со затезачи, уље, филтри, фреон за клима, предни плочки) Километража 79 000км Возилото е во одлична возна состојба и изглед. Женски сопственик – купено од FIAT Македонија. Контакт 078/224-393

Контакт

Fiat Grande Punto 1.4 Dynamic во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 224 393

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...