Volkswagen Passat 2.0 TDI 4x4

по договор

Volkswagen Passat 2.0 TDI 4x4, половен автомобил, комби / караван

315,000 km
2007 година
2,000 cm/3
140 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување, Редуктор
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Ne e UVEZUVAN so realni kilometri. Napraven golem servis pred 5.000 km, smeneto komplet site 4 amortizeri I so kompletna servisna dokumentacija registrirana so zelen karton do 10.2019.

Контакт

Volkswagen Passat 2.0 TDI 4x4 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 696 072

Испрати e-mail

Volkswagen Passat 1.9 TDIпо договор
Volkswagen Passat 1.9tdiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...