Audi A3 1.9 TDI SPORTBACK

4,750EUR

Audi A3 1.9 TDI SPORTBACK, половен автомобил, хечбек

165,000 km
2005 година
1,900 cm/3
105 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, DVD, Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Кровни носачи, Климатизирана остава, Кука за влечење

Дополнителна информација

SE PRODAVA AUDI A3 1.9 TDI (77 kw-105 ks) NAJDOBRIOT MOTOR !!!! MANUELEN MENUVAC (5+R). KILOMETRAZA 168.000KM. GODINA NA PROIZVODSTVO 2005 god. PRVA REGISTRACIJA VO HOLANDIJA 2006 god. AVTOMOBILOT POSEDUVA MNOGU OPREMA I TOA: -AIRBAG x8 -ESP -ABS -CETIRIKRAK MULTI SERVO VOLAN -S-LINE ALUMINIUMSKI BANDAZI -DVOZONSKI KLIMATRONIK -BORD KOMPKOMPJUTER -TEMPOMAT -FABRICKO STEREO MP3 BOSE -EL. FULL PAKET NA PROZORCI -EL. PAKET NA RETROVIZORI -CENTRALNO SO DALECHINSKO -HALOGENKI ZA MAGLA -ISOFIX NA SEDISHTA -PODESUVANJE NA SEDISHTA I VOLAN -NASLON ZA RAKA 17 INCI ALUMINIUMSKI BANDAZI - I MN DRUGA OPREMA... AVTOMOBILOT E VO BESPREKORNA SOSTOJBA STO MOZE DA SE ZABELEZI I OD SLIKITE. KAKO NADVORESNO TAKA I MOTOR I PODVOZJE.SITE STAKLA SE SO ISTA BROJKA. PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA UVOZ OD HOLANDIJA !!! KONTAKT MOZE I NA VIBER 075433002

Контакт

Audi A3 1.9 TDI SPORTBACK во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 075 / 433 002

Испрати e-mail

Audi A3 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...