Opel Corsa 1.3 CDTI 2006 G

2,700EUR

Opel Corsa 1.3 CDTI 2006 G, половен автомобил, седан

190,000 km
2006 година
1,289 cm/3
66 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сина


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Команди на волан, Нагодување на волан, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Opel corsa 2006 Oprema: -komandi na volan -fabricko radio -el na prozorci -farovi so lupa -al bandazi -servo volan -abs -airbag Kolata e so povisoko nivo na oprema, maksimalno e socuvana, ne e udrena ni farbana, kilometrazata ne e vrakjana i ima servisna kniska. Site dokumenti se sredeni do registracija 078380020

Контакт

Opel Corsa 1.3 CDTI 2006 G во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 521 661

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...