Hyundai Tucson 2.0 crdi

4,700EUR

Hyundai Tucson 2.0 crdi, половен автомобил, теренско возило

208,000 km
2004 година
1,980 cm/3
112 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување, Редуктор
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Hyundai tucson 2004 -Motor 2.0crdi -Pogon na site 4 trkala (4x4), plus lock na site 4 trkala. Oprema: -auto klima -fabricko radio -AWD + lock -fabricki al bandazi -maglinki napred/nazad -kuka fabricka -fabricki zatemneti stakla -kozen entirier -i drugi vidovi oprema... Hyundai Tucson 2004 vo super sostojba, se raboti na nego, realna kilometraza 100%, proverka po vas izbor... 078380020

Контакт

Hyundai Tucson 2.0 crdi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 521 661

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...