Citroen C1 1.0 benzin

2,750EUR

Citroen C1 1.0 benzin, половен автомобил, хечбек

164,000 km
2007 година
998 cm/3
70 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Електрика на стакла, Радио / CD

Дополнителна информација

NA PRODAZBA CITROEN C1 2007 GOD TOP SOSTOJBA SO KLIMA URED I 5 VRATI ODLICNI GUMI 164.000KM SO SERVISNA ISTORIJA SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA CENA 2750 eur 075 514 169 BEZ ZAMENI

Контакт

Citroen C1 1.0 benzin во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 514 169

Испрати e-mail

Citroen C1 c1по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...