Volkswagen Caddy 1.9 tdi

4,000EUR

Volkswagen Caddy 1.9 tdi, половен автомобил, пикап

199,024 km
2005 година
1,900 cm/3
105 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Xenon светла
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Команди на волан, MP3 / USB / AUX приклучок

Контакт

Volkswagen Caddy 1.9 tdi во Радовиш
Локација: Радовиш

Приватно лице
Телефон: 070 / 480 231

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...