Peugeot 307 1.6 HDI

3,490EUR

Peugeot 307 1.6 HDI, половен автомобил, хечбек

149,999 km
2006 година
1,600 cm/3
110 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Паркинг сензори
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Se prodava Peugeot 307 - 1.6 HDI - 110ks - 2006 godina Cena: 3490e. Registrirano do April 2020 ! Od oprema poseduva: -klimatronik- -aluminiumski bandasi -cd radio fabricko -servo- -centralno - dva kluca -air bag- -elektriki na prozori- -novi zimski gumi- -halogeni- -asr- -abs- -bord kompjuter- -euro 4 motor Cena: 3490e. Tel: 078/ 296-429

Контакт

Peugeot 307 1.6 HDI во Крива Паланка
Локација: Крива Паланка

Приватно лице
Телефон: 078 / 296 429

Испрати e-mail

Peugeot 307 1.4 hdiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...