Opel Agila 1.2

3,500EUR

Opel Agila 1.2, половен автомобил, седан

333 km
2008 година
999 cm/3
222 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителна информација

Prodavam Opel Agila 2008 godina 1.2 benzin vtor gazda sum kolata e vo top sostojba ne e uvezena kupena e od olympia motors ima novi gumi all season nema golema potrosuvacka registrirana e do 30.06.2020 za kontakt na brojot - 075541664

Контакт

Opel Agila 1.2 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 541 664

Испрати e-mail

Opel Agila по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...