Volkswagen Golf

3,000EUR

Volkswagen Golf , половен автомобил, купе

125,000 km
2007 година
458 cm/3
524 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Редуктор, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Команди на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, DVD

Дополнителна информација

Волксваген Голф ГОЛФ 1.6-105 Д 2010, 125.000 км Регистрован 23.08.2009 Станица 125.000 км Боја Мануал геарбок блацк Предње осовине Предњи точак сервис Гориво Дизел Учинак 105 КС Запремина цилиндар 1,598 л Тежина 1,243 кг Емисија ЦО2 107 г / км

Контакт

Volkswagen Golf во Валандово
Локација: Валандово

Приватно лице
Телефон: 041 / 255 66855

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...