Volkswagen Golf

3,000EUR

Volkswagen Golf , половен автомобил, седан

44,761 km
2016 година
1,598 cm/3
110 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
црна


Дополнителна информација

Volkswagen Golf 1,4 204hk GTE Hybrid 2016 44 761 km

Контакт

Volkswagen Golf во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 296 924

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...