Volkswagen Caddy 1.6 TDI

10,900EUR

Volkswagen Caddy 1.6 TDI, половен автомобил, пикап

98,000 km
2012 година
1,600 cm/3
75 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителна информација

Se prodava vw caddy 1.6 tdi 2012 godina so kompletna servisna kniska kupena od porsche se vodi TOVARNO voziloto e kombinirano patnicko i tovarno zadnite sedista se sobirat nanapred za pogolem tovaren prostor so 4 novi letni gumi i 4 zimski gumi za poveke informaci pobarajte ne na 075/416-088 Gjorgi

Контакт

Volkswagen Caddy 1.6 TDI во Струмица
Локација: Струмица

Приватно лице
Телефон: 078 / 456 151

Испрати e-mail

Volkswagen Caddy 19.tdi 90psпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...