Opel Astra 1.7 cdti

3,600EUR

Opel Astra 1.7 cdti, половен автомобил, комби / караван

157,900 km
2005 година
1,700 cm/3
101 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Климатизирана остава, Блокада на задна осовина

Дополнителна информација

Продавам Opel Astra h 1.7 cdti, 74 kw 2005 година. (6 брзини) -Реални 157000 km (проверка по ваша желба) -Од опрема поседува: Електрика на предни стакла и ретровизори; Греачи на седишта; Board компјутер; Команди на волан; Sport button; airbags; Фабрички тонирани стакла; Централно заклучување со далечинско; Магленки; Копче за регулирање правец на светлина на фарови; Фабричко Opel radio CD30; Подесување на волан; Мал фрижидер; Кожен салон; Наслон за рака; Клима; *Два клуча 17ки фелни со 4 гуми возени една сезона. **резервна гума сеуште неупотребена со комплет опрема за промена на истата. ***работат сите сензори, сите копчиња -Сменет ребраст каиш -Нови плочки и дискови комплет напред -Сменети зглобови (Редовно сервисирана) Цена 3600 евра, фиксна. Повеќе информации email, viber или 070/998-181.

Контакт

Opel Astra 1.7 cdti во Кавадарци
Локација: Кавадарци

Приватно лице
Телефон: 070 / 998 181

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...