Opel Astra 1.9 CDTI COSMO

3,600EUR

Opel Astra 1.9 CDTI COSMO, половен автомобил, лимузина

175,000 km
2005 година
1,900 cm/3
120 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Климатизирана остава, Тјунинг

Дополнителна информација

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 2005god. 120hp vo besprekorna sostojba,redovno servisirana i odrzuvana,registrirana +ZELEN KARTON do 17.06.2020 god. ***CENATA E FIKSNA ! ! ! ***BEZ ZAMENI ! ! !

Контакт

Opel Astra 1.9 CDTI COSMO во Кичево
Локација: Кичево

Приватно лице
Телефон: 071 / 302 035

Испрати e-mail

Opel Astra по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...