Chevrolet Aveo 1.4

по договор

Chevrolet Aveo 1.4, половен автомобил, седан

70,000 km
2011 година
1,400 cm/3
74 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Продавам Шевролет Авео 1,4 ЛТ+,со вграден атестиран плински уред,регистрирано до 02.2020 со зелен картон, редовно сервисирано во овластен сервис, сребрена боја, со високо ниво на опременост, осум воздушни перничиња, АБС, ЕСП, ТЦ, hill start assist, прогресивен серво волан, клима уред, комплетна електрика на сите прозори и ретровизори, темпомат, команди на волан за радио, bluetooth конекција за мобилен, радио ЦД со МП3, УСБ порт, борд компјутер,подесување на волан висинско и длабинско, возачко седиште подесиво по висина со наслон за раце, деллива задна клупа, 500 Литри багажник, 15 инчно алуминиумски фелни со нови гуми, прекрасен ентериер и надворешен изглед.

Контакт

Chevrolet Aveo 1.4 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 322 281

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...