Opel Zafira 2.0

2,700EUR

Opel Zafira 2.0, половен автомобил, комби / караван

125,000 km
2003 година
1,995 cm/3
101 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Воздушни перничиња
Комфор:Клима уред, Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори
Други:Трет ред на седишта

Дополнителна информација

Kolata e so originalna kilometraza i vo odlicna sostojba. Pogodna za prevoz do 7 lica i pogodna za tovaranje. Elektronika na prozori i na retrovizori. Za podetelni informacii 076 361 391

Контакт

Opel Zafira 2.0 во Скопје
Локација: Скопје

Goran
Телефон: 076 / 361 391

Испрати e-mail

Opel Zafira по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...