Lada 112 1.5, 16V, registrirana

по договор

Lada 112 1.5, 16V, registrirana, половен автомобил, хечбек

112,000 km
2005 година
1,500 cm/3
90 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Централно заклучување
Други:Кука за влечење

Дополнителна информација

Lada 112, 16 ventili, atestiran plin so dizni i boca kaj rezervno trkalo. Atestirana euro kuka, servo volan, mp3 radio so 4 zvucnici, registrirana do maj 2020 godina. Kolata e pali vozi, redovno odrzuvana i domakinski vozena. Odlicen familijaren avtomobil

Контакт

Lada 112 1.5, 16V, registrirana во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 373 311

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...