Opel Astra

по договор

Opel Astra , половен автомобил, хечбек

120,000 km
1999 година
1,800 cm/3
116 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Кожен салон, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Kolata e extra se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo...

Контакт

Opel Astra во Свети Николе
Локација: Свети Николе

Приватно лице
Телефон: 078 / 658 049

Испрати e-mail

Opel Astra 2000 dtiпо договор
Opel Astra 2.0по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...