Audi A3 2.0 tdi

по договор

Audi A3 2.0 tdi, половен автомобил, хечбек

132,000 km
2007 година
1,968 cm/3
140 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Климатизирана остава

Дополнителна информација

Voziloto e vo peerfektna sostojba, kako nadvoresno taka i vnatresno. odlicna tehnicka ispravnost so sredeni dokumenti do registacija. voziloto vozi motor 2.0 tdi so 140ks. od oprema poseduva; manuelen menuvac so 6 brzini; dvozonski klimatronik (odlicno ladi); elektrika na site 4 prozori; elektrika na retrovizori; podesuvanje na visina na farovi, sedista i volan; air bags; abs - sistem za kocenje; esp - sistem protiv prolizguvanje; originalno audi mp3 radio; dva originalni kluca so centralno zaklucuvanje; 17'' aluminiumski bandazi so odlicni pnevmatici. voziloto go vozi noviot model na motor, 8 ventilski so BMM oznaka. Engine-code: BMM Built from: 2007-2010 bez zameni!

Контакт

Audi A3 2.0 tdi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 572 588

Испрати e-mail

Audi A3 по договор
Audi A3 2.0 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...