Audi A4 1.9 TDI 110ks

по договор

Audi A4 1.9 TDI 110ks, половен автомобил, комби / караван

335,000 km
1997 година
1,900 cm/3
110 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Кровни носачи, Кука за влечење

Дополнителна информација

Се продава домаќинско возило во многу добра состојба за годините , регистрирано цела година , со сет зимски гуми со бандаши , екстра цена

Контакт

Audi A4 1.9 TDI 110ks во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 268 085

Испрати e-mail

Audi A4 2.7 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...