Volkswagen Touareg

по договор

Volkswagen Touareg , половен автомобил, теренско возило

250,000 km
2007 година
3,333 cm/3
165 hp
дизел
автоматски менувач
2/3 врати
црна
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Редуктор, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Паркинг сензори, Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, DVD, Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Темпомат, Патен компјутер

Дополнителна информација

Se prodava VW touareg 3.0 V6 TDI so najfull oprema . Klimatronik Automatik - Tiptronik Navigacija,Bluetooth Nappa Koza Komandi na volan Tempomat 3.0 tdi Senzori napred - nazad Shiber Elektrika na site stakla i retrovizori Bord kompjuter

Контакт

Volkswagen Touareg во Куманово
Локација: Куманово

Приватно лице
Телефон: 075 / 209 615

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...