Seat Leon

по договор

Seat Leon , половен автомобил, седан

100,000 km
2007 година
3,433 cm/3
77 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сива
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, LED светла, Сензор за дожд, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред
Други:Темпомат

Дополнителна информација

Se prodava Seat Leon 2007 godina, vo odlicna sostojba. ✅ KLIMA ✅ ELEKTRIKA NA STAKLA ✅ ELEKTRIKA NA RETROVIZORI ✅ SOBIRANJE NA RETROVIZORI ✅ TEMPOMAT ✅ KOZEN TROKRAK VOLAN ✅ PRSKALKI NA FAROVI ✅ BORD KOMPJUTER ✅ TONIRANI STAKLA ✅ MAGLENKI ✅ ABS/ESP ✅ AIRBAGS 6 ✅ RADIO CD

Контакт

Seat Leon во Куманово
Локација: Куманово

Приватно лице
Телефон: 075 / 209 615

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...