Opel Meriva 1.7cdti 2006

2,650EUR

Opel Meriva 1.7cdti 2006, половен автомобил, комби / караван

200,000 km
2006 година
1,689 cm/3
101 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер

Дополнителна информација

Opel Meriva 2006 god. Motor: -1.7cdti/ 74kw-100hp Oprema: -4 el prozori -auto klima -2 fabricki kluca so centralno -fabricko radio -el retrovizori -komandi na volan -al bandazi -fabricki zatemneti stakla -svetla za magla napred/nazad -i drugi vidovi oprema Kolata e maksimalno socuvana, na nejze se raboti, ne e utrena nigde ni farbana.

Контакт

Opel Meriva 1.7cdti 2006 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 521 661

Испрати e-mail

Opel Meriva 1.3 CDTiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...