Mercedes-Benz 220

6,500EUR

Mercedes-Benz 220 , половен автомобил, седан

220,000 km
2005 година
2,111 cm/3
123 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS
Комфор:Клима уред
Други:Климатизирана остава

Контакт

Mercedes-Benz 220 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 835 608

Испрати e-mail

Mercedes-Benz 220 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...