Mercedes-Benz C 220 BlueTEC NAVI-LED

по договор

Mercedes-Benz C 220 BlueTEC NAVI-LED, половен автомобил, лимузина

150,000 km
2014 година
2,200 cm/3
125 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителна информација

C220 BlueTEC NAVI-LED....Kolata e vo inzvoredna sostojba So servisna istorija vo Mercedes. Najvisoko nivo na opremenost *Avangarde*

Контакт

Mercedes-Benz C 220 BlueTEC NAVI-LED во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 361 171
Телефон: 078 / 282 552

Испрати e-mail

Mercedes-Benz C 220 cdiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...