Opel Astra 1.7CDTI

3,900EUR

Opel Astra 1.7CDTI, половен автомобил, комби / караван

170,000 km
2008 година
1,689 cm/3
110 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Opel astra 1.7cdti Oprema: -Polu kozen enterier -Komandi na volan -Auto klima -Bord kompjuter -Sport kopce -17’ bandazi -Aux -Fabricko radio Kolata e maksimalno socuvana 173xxx, cosmo oprema najvisoko nivo na oprema, 2008god modelski od 2009god. Noviot motor so dpf filter

Контакт

Opel Astra 1.7CDTI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 521 661

Испрати e-mail

Opel Astra по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...