Volkswagen Touran 2.0 TDI

4,150EUR

Volkswagen Touran 2.0 TDI, половен автомобил, хечбек

159,000 km
2006 година
2,000 cm/3
125 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителна информација

Ful oprema donesen od Germanija -Fabricki zatemneti prozori -Fabricka euro kuka

Контакт

Volkswagen Touran 2.0 TDI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 361 171
Телефон: 078 / 282 552

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...