Ford Fiesta

1,200EUR

Ford Fiesta , половен автомобил, седан

129,360 km
1999 година
1,299 cm/3
60 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Комфор:Радио / CD
Други:Под гаранција

Дополнителна информација

Од прв сопственик. Мотор во одлична состојба. Нови летни и зимски гуми. Регисртирано до: 18.06.2020

Контакт

Ford Fiesta во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 925 805

Испрати e-mail

Ford Fiesta 1,3 benzinпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...