Chevrolet Cruze LS 1.6

7,000EUR

Chevrolet Cruze LS 1.6, половен автомобил, лимузина

59,000 km
2010 година
1,598 cm/3
91 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Команди на волан, Паркинг сензори, Радио / CD

Дополнителна информација

Voziloto e vo odlicna sostojba, registracija do 04.2020.

Контакт

Chevrolet Cruze LS 1.6 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 359 374

Испрати e-mail

Chevrolet Cruze 1.4 LSпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...