Opel Meriva 1.7 CDTI

3,100EUR

Opel Meriva 1.7 CDTI, половен автомобил, седан

169,800 km
2005 година
1,292 cm/3
101 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, DVD
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

OPEL MERIVA 1.7CDTI 2005 GOD 1.7CDTI 74KW DIZEL 170000 REALNI KM! RADIO CD FABRICKO ABS AIRBAG ESP KLIMATRONIK KOMANDI NA VOLAN NASLON ZA RAKA BORD KOMPJUTER ELEKTRICNI STAKLA ELEKTRICNI RETROVIZORI ATESTIRANI CRNI STAKLA ODLICNA SOSTOJBA ALUMINUMSKI BANDASI REGISTRIRANA DO 9 MESEC 2020 EURO 4 CENA.3100 EURO TEL.071231854

Контакт

Opel Meriva 1.7 CDTI во Охрид
Локација: Охрид

Приватно лице
Телефон: 071 / 231 854

Испрати e-mail

Opel Meriva 1.3 CDTiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...