BMW X3 3.0

по договор

BMW X3 3.0, половен автомобил, теренско возило

220,000 km
2004 година
3,000 cm/3
205 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Покривка на товарен простор

Дополнителна информација

Се продава BMW X3 во одлична состојба многу зачуван, цена по договор

Контакт

BMW X3 3.0 во Прилеп
Локација: Прилеп

Приватно лице
Телефон: 078 / 323 278

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...