Ford Fusion 1.4 TDCI

2,149EUR

Ford Fusion 1.4 TDCI, половен автомобил, хечбек

210,000 km
2003 година
1,400 cm/3
68 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Нагодување на волан, Радио / CD

Дополнителна информација

Prodavam Ford Fusion 1.4 , 2003 dekemvri mesec. Fordot e uvezen od Italija i vozen samo za familijarni potrebi. Cenata e 2149 eur i ima prostor za dogovor,no mozna e i zamena!!!

Контакт

Ford Fusion 1.4 TDCI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 733 613

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...