Opel Agila 1000

по договор

Opel Agila 1000, половен автомобил, хечбек

175 km
2001 година
1,000 cm/3
36 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Кука за влечење

Дополнителна информација

Familarno vistozilo za urbana sredina. Registracija do Mart 2020. Ekonomicno vozilo. So redoven servis

Контакт

Opel Agila 1000 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 365 242

Испрати e-mail

Opel Agila по договор
Opel Agila 13+3000 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...