Renault Megane 1.5 DCI

4,200EUR

Renault Megane 1.5 DCI, половен автомобил, седан

134,000 km
2009 година
1,500 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Електрика на стакла

Дополнителна информација

Se prodava hitno poradi zaminuvanje vo stranstvo Reno Megan 1,5 DCI PRV GAZDA kupeno od reno salon , so FULL oprema, redoven servis so servisna kniska,so realni kilometri moze da proverite slobodno kaj sakate.Cenata Ne e fiksna... Kontakt 070421855 Ljubisha

Контакт

Renault Megane 1.5 DCI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 421 855

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...