Fiat Idea 1.4

по договор

Fiat Idea 1.4, половен автомобил, седан

150,000 km
2005 година
1,111 cm/3
114 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Патен компјутер

Дополнителна информација

Prodavam Fiat idea 1.4 benzin 2005 god 4novi gumi za podetalni informacii na 078 324 535

Контакт

Fiat Idea 1.4 во Штип
Локација: Штип

Приватно лице
Телефон: 078 / 324 535

Испрати e-mail

Fiat Idea 1.3 MULTI-JETпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...