Ford C-Max TURBO TDI 1.8

4,800EUR

Ford C-Max TURBO TDI 1.8, половен автомобил, теренско возило

140,000 km
2008 година
1,800 cm/3
115 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителна информација

Комотен моноволумец се вадат комплетно задните седишта или може да се спуштат команди на волан, нови пирели гуми лед светла, амбиентални светла реална потрошувачка 6 литри многу брзо и старно возило - максимална брзина колку што е графирано. 2008 година со титанум опрема 136 k.s 140000 реални поминати км 1.8 Кубици Регистрирана со зелен картон. Најпрактично и стабилно возило!

Контакт

Ford C-Max TURBO TDI 1.8 во Скопје
Локација: Скопје

Томе
Телефон: 070 / 285 494

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...