Opel Astra 1.7cdti

3,100EUR

Opel Astra 1.7cdti, половен автомобил, хечбек

222,333 km
2005 година
1,689 cm/3
101 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Серво волан, Команди на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD

Дополнителна информација

Se prodava Opel Astra H 1.7 cdti Cosmo oprema 2005(prva reg) uzevena od Italija. 2 godini kaj mene . Od oprema poseduva COSMO oprema, Elektricni Stakla, Klimatronik (ladi perfekno), ABS, Airbagx8, Aluminiumski bandasi , Halogenki za vo magla, Centralno dalecinsko, Bord komjuter, Kozeneni sedista i volan Dodadeni se nekoi drugi ekstri...OBD II so bluetooth konekcija so android telefon za montiroing na rabotata na motorot i za detekcija na greski (ako nastanat), Shark Antena, novi patosnici koi odgovaraat na vnatresniod dizajn prikazan na slikite, Led osvetluvanje,i drugi detali. Napraven e Golem servis Registrirana do Dekemvri 2019 Tel; 078 565 313 Blagojco

Контакт

Opel Astra 1.7cdti во Кочани
Локација: Кочани

Приватно лице
Телефон: 078 / 565 313

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...