Fiat Linea 1.3 Multijet

6,400EUR

Fiat Linea 1.3 Multijet, половен автомобил, седан

78,065 km
2015 година
1,300 cm/3
95 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Патен компјутер

Дополнителна информација

Prodavam Fiat Linea 1.3. Multijet, od 2015g. (kraj na godina) so pominati 80.300km. Kolata e vo odlichna sostojba vnatreshno i nadvoreshno (po nekoja traga od koristenje), tehnichki bez nikakov problem, se funkcionira kako treba. Redovno odrzuvana na godishno nivo, do sega minimalna promena samo na potroshnite materijali. Poseduva rechisi novi zimski i letni gumi koi se kupeni ovaa godina. Ekonomichen MultiJet so potroshuvachka 3.5-4.5 na otvoreno i 5.0-5.5 gradska Registrirana do 7 mesec 2020 so zelen karton. Voziloto e kupeno vo Mk. ne e uvoz. Cenata ne e fiksna

Контакт

Fiat Linea 1.3 Multijet во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 378 327

Испрати e-mail

Fiat Linea 1.4iпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...