Volkswagen Polo Classic 1.9 SDI

1,100EUR

Volkswagen Polo Classic 1.9 SDI, половен автомобил, седан

250,000 km
1996 година
1,900 cm/3
60 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина
можност за замена


Дополнителна информација

Se prodava polo clasic 1.9 sdi 1996 dizel registrirano cela godina odlicen motor mala potrosuvascka 5l/100 km servisirano odrizano domakinsko kolice vredi da se vidi Ima mesto za pazar moze zamena so moja doplata Mende 070 611 165

Контакт

Volkswagen Polo Classic 1.9 SDI во Прилеп
Локација: Прилеп

Приватно лице
Телефон: 078 / 353 564

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...