Volkswagen Passat 1.9 TDI

2,500EUR

Volkswagen Passat 1.9 TDI, половен автомобил, лимузина

230,000 km
1999 година
1,896 cm/3
81 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик


Дополнителна информација

Се продава Volkswagen Passat 1.9TDI, 1999 godina. Cena: 2500eura Kontakt Tel. 075726323

Контакт

Volkswagen Passat 1.9 TDI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 726 323

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...