Opel Meriva 2006

3,700EUR

Opel Meriva 2006, половен автомобил, комби / караван

105,000 km
2006 година
1,300 cm/3
80 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Кожен салон, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

KLIMA -SERVO PODESUVACKI KOZEN VOLAN -ABS -SRS -AIR BAG -DALECINSKO FABRICKO NA KLUC -BORD KOMPJUTER -ALUMINSKI BANDAZI - RADIO CD FABRICKO -ELEKTRIKA NA STAKLA -GREACI NA RETROVIZORI -CENTRALNA BRAVA I DVA KLUCHA -IMOBILAJZER -I SKRIENI PREGRADI ZA CHUVANJE NA VREDNI RABOTI - NOVI ZIMSKI GUMI 4 - LETNI GUMI 2 - DVA PANORAMSKI KROVA EDNIOT SE OTVORA CELOSNO I NA KIPANJE, DRUGIOT SAMO E NA KIPANJE - I DR.

Контакт

Opel Meriva 2006 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 366 852

Испрати e-mail

Opel Meriva 1.3 CDTiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...