Daewoo Tico

1,300EUR

Daewoo Tico , половен автомобил, хечбек

98,681 km
1999 година
798 cm/3
50 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик


Дополнителна информација

Prv sopstvenik Garazirano Vo odlicna vozna sostojba Netaksirano

Контакт

Daewoo Tico во Куманово
Локација: Куманово

Приватно лице
Телефон: 075 / 919 292

Испрати e-mail

Daewoo Tico по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...